whatsapp
  • 0 (532) 456-4507
  • 0 (542) 795-4486
ARITMA HAVUZ KAPLAMASI

Firma'mız arıtma tesis havuzları için kaplama çözümleriyle hizmet vermektedir. Ctp'nin Diğer epoksi ve polimer esaslı uygulamalara karşı sağladığı yüksek avantajlar şu şekildedir. Camelyaf ve reçinelerin yüzeye mekanik tutturmalarla değil, manuel işlemlerle yapıldığının bölgeye aşama aşama kaydedilmektedir. Bu bağlamda yüzey ile bir bütünlük sağlamakta kavlamalara karşıda direnç göztermektedir. Yüksek sıcaklık bulunan arıtma tesis havuzlarında farklı teknikler doğrultusunda çalışmalar sunulmaktadır. Çekme ve eğilme dayanımı maksimum düzeyde olan Ctp meteryali ile dayanımı yüksek tabaklar meydana getirilmekte havuz oturmaları ufak sarsıntılar neticesinde yırtılma en önemlisi çatlama olanağı keçe takviyesi sayesinde imkansız derecesine kadar ulaşabilmektedir. Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus isepolimerizasyon tekniğini iyi decede kavramış uygulayıcılar ile görüşmek tesislerin yararınadır.

Ctp kaplama yukarıda bahsettiğimiz gibi bina hareketlerinde bir biriyle uyumlu şekilde çalışmaktadır, yüksek basınçlı ortamlarda maksimum düzeyde koruyucu tabakaya sahip ctp bir çok farklı teknikte uygulanabilme olanacağı diğer izolasyon malzemelerine göre avantajlıdır. Doğruca uygulama, yerinde plaka yapılarak gibi.. Krozyon riski sıfırderecelerde olan ctp meteryali bugunun uzay teknolojisinden endustriye yapı uygulamalarından sanayi ihtiyaçlarına değin geniş bir uygulama potansiyeli olan Kompozit bir mühendislik harikasıdır.

Firmamız; Günümüzde öncesi kaplama çeşitleri ile çözüm üretilmeye çalışılan alanlara gittiğinde ( Yeniden kazanım görevi ) veya ilk ctp kaplamaların ucuz malzemeler ile yapılmış olduğunu tespit etmekte ve sonrası sıkıntıların meydana getirdiği sorunları gözlemlemektedir. Genel sorunlar ( Duvarlarda kavlama, yüzeylerin oksitlenmesi, iğne ucu delikler, doğru reçinenin kullanılmaması sonucu yüzey elyaflarının meydana çıkması şeklinde uzayıp gitmektedir. Esas neden nedir ? 1 Uygun cidar camelyaf seçilmemesi, uygun reçine seçilmemesi amaca hizmet etmeyen ucuz polyesterlerin yerine uygun düştüğünden dolayı kullanıcının ( Kimyasal reaksiyonu düşük ) malzeme uygulamaları.

Arıtma havuz tesisleri, diğer havuz kaplama gereksinimlerinizde Profesyonel kadromuzla yurt içi ve yurt dışı uygulamalar gerçekleştirmekteyiz. Deneyim, gözlem, iş başlangıcı, uygulama, son karar şeklinde aşamalar..

Galerimizde 30 Ad. Görsel Mevcut


   
         
   
  .      
   
      .  
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   

 


Diğer Çalışmalarımızı


Asit Kazan Tank Ctp Kaplama  
.
Tank İçi Ctp Kaplamalar
 
​​