whatsapp
  • 0 (532) 456-4507
  • 0 (542) 795-4486
BÜYÜK KÜRE FORM İMALATI

Müşteri gereksinimleri doğrultusunda bir çok sitil ve formda küre'ler imalat etmekteyiz. Açık hava reklamcılığından iç mekan tanıtımına, fuar çalışmalarından tanıtım kürelerine, maket dünya formları anıt küreleri

Yüksek dayanım'da küre ürünler geliştirebilen firmamız, boyut form gözetmeksizin en zor hatları gereksinime uygun bir şekilde imal edebilme konusunda deneyim ve bilgi birikimine sahiptir. Açık hava reklamcılığından iç mekan tanıtımına, fuar çalışmalarından tanıtım kürelerine, maket dünya formları anıt küreleri ve bir dizi sonsuz formda küreler; Firmamız müşterilerinin kompozit ürünleri ctp polyester Fiberglass hakkında sorularına ve sorunlarına özel projeler üretmek süretiyle onlardan gelen her türlü talebi karşılayabilmektedir. Alanında sürekli büyüyen ve gelişimini sürdüren bir firmadır.

Farkındalık oluşturabileceğiniz küre formlarımız ile dekorasyon ve endüstriel projelerinizde başarılı uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Küre üretimleri tasarlanırken göz önünde bulunması gereken estetik ve kalitenin yanında bir de dayanıklılık unsuru vardır. Kürelerimiz her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olan ürünlerin temizliği de bir o kadar basit ve kıza zaman alıyor. Renkli tasarımların yanı sıre şeffaf küre formlarıda gerçekleştiren firmamız bu alanda büyük boyutlu çalışmalar sunmaktadır; Web sitemizin ilgili şeffaf küre bölümünde örnek çalışmalara ulaşabilmektesiniz.

Galerimizde 87 Ad. Görsel Mevcut

   
  .      
   
  .   .  
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   
  .      
   

 


Diğer Çalışmalarımızı İnceleyin


Fiber Saksı İmalatları  
.
Mimari Polyester Üretimleri
 
​​
​​

Küre imalat fiber kompozit